...در حال بارگزاری
Retina

دپارتمان گرافیک

طراحی گرافیک این روزها در زندگی انسان ها حضور محسوس و گسترده یافته و در سینما و تلویزیون، نشریات، آگهی های تبلیغاتی و تجاری، علایم راهنمایی و رانندگی، بسته بندی کالاها، تابلوها، ویترین فروشگاه ها و حتی معماری و آرایش شهرها، تزئین خانه ها و طراحی پارک ها به کار گرفته می شود. گرافیک هنری است فرامرزی وفرازبانی که هنری جدی و فراگیر است، بطوری که هر ملیتی برای معرفی و بیان فرهنگ خود ناچار است که به آن توجه کند. در طراحی گرافیک، تخصص های مختلفی وجود دارد. یک دسته از این تخصص ها را گرافیک در ارتباط بصری (Visual Communication) می نامند که عناصری مثل طراحی پوستر، طراحی جلد، طراحی علامت (Sign)، طراحی نشان (Logo)، طراحی حروف، طراحی آگهی تبلیغاتی، صفحه آرایی برای کتاب و نشریه، طراحی صفحات وب، طراحی چاپ برای بسته بندی را در بر می گیرد. دسته بندی دیگر تخصص های گرافیکی را طراحی های تبلیغاتی (مانند کاتالوگ، بروشور، فولدر، ست اداری، کارت ویزیت، سربرگ، CD های تبلیغاتی، CDهای مولتی مدیا، بنرهای اینترنتی) تشکیل می دهد. آخرین دسته از کاربردهای هنر گرافیک را تصویرسازی (Illustration) می گویند که شامل تصویرسازی برای کتاب های کودک، کتاب های علمی و آموزشی، تصویرسازی برای نشریات، طراحی نقشه، اینفوگرافیک، پیکتوگرام می باشد. تیم گرافیک ریما با استفاده از اساتید نخبه و با تجربه برای بخش های زیر در خدمت شماست.

گرافیک وب

برخی نمونه کار ها

آسیا
ایران
mmmmmmm
masood

به راحتی می توان از افراد تجربه مشاهده وب سایت ها را پرسید. قالب سایت شما چطور است؟ همه چیز باید هنرمندانه سر جایش باشد تا هویت مطلوب شما را به ذهن مخاطبان بیاورند. قالب سایت شما با کدنویسی تولید می شود و این حاصل ضربات هنرمندانه طراحان قالب بر روی صفحه کلید است. بهینه سازی قالب سایت شما یک هنر است. ما با کدنویسی قالب سایت شما از هر انگشت مان هنر می بارد!

پرسودترین ابزار تبلیغات در اینترنت هستند که به مرور به سه دسته بنرهای ثابت بنرهای، متحرک (انیمیشنی) و بنرهای تعاملی (دارای غنای رسانه ای) تقسیم شده اند. بنرها تصاویر گرافیکی کوچک مستطیلی هستند که در سایت های دیگر قرار میگیرند تا مخاطبان آن سایت ها را به سایت شما بیاورند. طراحی بنرهایی که مخاطبان سایت ها را جذب شما کنند، را به گروه گرافیک وب ریما بسپارید.

یک وب سایت است و یک قالبش چون مثل انسانها که تمام زیبایی شان بر پوستشان می نشیند، قالب سایت پوسته آن است. رنگ بندی و ظاهر و افکت های گرافیکی سایت شما در قالب سایت می نشیند و شما با قالب سایت تان به یاد مخاطبان تان می مانید. پوست سایت شما باید زیبا باشد تا در یادها بمانید. برای زیبایی پوست سایت تان به متخصصان لابراتوار گرافیک ریما مراجعه کنید.

طراحی لوگو و ست اداری

تم
دورهمی
دانشگاه
تمرکز
آسیا
آسیا

یک عالمه داده دارید که نیاز به طبقه بندی و تنظیم برای ارایه در جلسات دارند و شما نیاز به توضیح ساده سریع آنها دارید؟ اینفوگراف پاسخ مشکل شماست. شما باید اطلاعات (اینفو) خود را با استفاده از گرافیک طوری به رخ بکشید که در ذهن ها بماند. چون از قدیم گفته اند شنیدن کی بود مانند دیدن! پس باید دیده شوید تا پسندیده شوید. با تیم اینفوگرافیک ریما دیده شوید.

وقتی به جایی نامه می زنید یا فاکتور صادر می کنید یا حتی در یک ملاقات می خواهید در خاطر مخاطب تان بمانید چه می کنید؟ وقتی ست اداری دارید از همه آنها سربلند خارج می شوید. ست اداری های امروزی بسیار کامل تر شده اند و حتی اپلیکیشن های موبایل هم به آن اضافه شده اند. هر کسب و کاری دارید باید پرستیژ داشته باشید تا ماندگار شوید. با ریما ماندگار بمانید.

لوگو یا نشانه یا آرم اولین نماد هویت سازمانی شما در ذهن مخاطبان تان است. این را از طرفداران شرکت های خودروسازی مشهور بپرسید. لوگوها یا به طور کامل گرافیکی هستند (سمبل یا آیکون) و یا نام تجاری سازمان یا موسسه را در خود گنجانده اند (لوگوتایپ یا وردمارک). لوگوی یک شرکت مساوی با کیفیت و برند شرکت است. برای طراحی برندتان با ریما باشید.

فیلم و عکس

برخی نمونه کار ها

آسیا

عکاسی صنعتی یک روش جا افتاده برای نشان دادن ارزش خدمات و محصولات شما به مخاطبان تان است تا جزییات این خدمات و محصولات را با دقتی مثال زدنی به مشتریان تان نشان دهید. برای این متفاوت دیده شدن همراه شماییم تا ارزش کارتان را به چشم برسانید. به چشم آمدن اتفاقی نیست. برای دیده شدن ریما را مشاور خود قرار دهید.

فیلم کوتاه یعنی استفاده از امکانات سمعی و بصری برای القای مفهوم دلخواه به مخاطب در کوتاه ترین زمان ممکن. آمارها می گویند یک فیلم کوتاه فقط ۳۰ ثانیه زمان دارد تا مخاطب را مجاب به تماشا کند. بنابراین باید طوری طراحی و اجرا شود که لحظه لحظه آن بیننده را با خود همراه کند. با دپارتمان فیلم و عکس ریما هر لحظه تان را ماندگار کنید.

تیزر تبلیغاتی یک راه برای بازاریابی متفاوت است. اما این روش فقط یک راه نیست بلکه بخش زیادی از موفقیت را همراه دارد. چون بیش از هشتاد درصد مردم پس از دیدن تیزر شما به آشنایی با شما و خدمات و محصولات تان ترغیب می شوند. برای تیزرهای تبلیغاتی خود چه سناریوهایی دارید؟ از دپارتمان فیلم و عکس ریما مشاوره رایگان بخواهید.

دیدگاه مشتریان
مدیریت بنیاد خیریه زینب کبری : تا کنون از تمامی خدمات ارائه شده توسط ریما کاملا راضی می باشیم . صبر ، حوصله ، دقت و مسئولیت پذیری شما ستودنی است
Retina

خدمات پس از فروش

Retina

چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید