...در حال بارگزاری
Retina

دپارتمان موبایل

با ظهور نسل هوشمند تلفن های همراه، این وسیله به یکی از ابزار جدا نشدنی در زندگی افراد تبدیل گردیده است که باعث شده است تلفن همراه اصلی ترین ابزار همواره همراه افراد می باشد. دپارتمان موبایل با شناختی کامل از وضعیت موجود و مطلوب ، و با رویکردی متفاوت اقدام به تولید نرم افزار های کاربردی و حرفه‌ای برای انواع سیستم عامل های موجود تلفن همراه می نماید.کلیه مراحل تولید،پالایش و پرورش ایده‌های منتج به نرم‌افزار موبایل،نیازسنجی،طراحی و تحلیل،کدنویسی همچنین تست نرم افزارهای موبایل از اهم وظایف این بخش است.تکنولوژی مورد استفاده در این دپارتمان، تکنولوژی منحصربه فرد با قابلیت ارائه خروجی برای اکثر سیستم عامل های رایج موبایل از جمله Android , IOS , WindowsPhone می باشد. توسعه آسان،سریع و قابلیت استفاده از تمامی امکانات و سنسورهای گوشی موبایل از قابلیت‌های چارچوب(Framework) به کار گرفته می باشد. در زمینه ساخت نرم افزار های سفارشی نیز شرکت می تواند ضمن نیاز سنجی در مخاطبان توسط متخصصان ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، نرم افزار را برای انواع فرمت هامذکور با ساختاری مشابه ساخته و به مشتریان محترم تحویل دهد.

Android

برخی نمونه کار ها

mobile
mobile1
mobile
mobile1

بیش از نیمی از گوشی های هوشمند دنیا از اندروید استفاده می کنند چون اندروید یک سیستم عامل عالی است. با کمک پشتیبانی شرکت هایی مثل LG و Samsung و Huawei و Sony و … گوگل یک دنیا محصولات مبتنی بر اندروید را دارد و این یعنی هر فرد با هر بودجه و نیاز می تواند یک موبایل یا تبلت یا حتی ساعت هوشمند داشته باشد. به این تنوع محصولات ماشین های هوشمند و لباس های پوشیدنی و عینک های گوگل را هم اضافه کنید. علاوه بر آن متن باز بودن اندروید هم دیگر مزیت این سیستم عامل محبوب کاربران است که رقابت با آن را سخت کرده است. اپلیکیشن های خود شرکت گوگل هم با اندروید سازگاری کامل دارند. همه این مزایای باعث شده که شرکت های مختفل برای داشتن اپلیکیشن اندرویدی رقابت کنند.در این میان شرکت های گمنام و کم سابقه در زیمنه برنامه نویسی شروع به بازاریابی به هر روشی کرده اند تا فقط از طریق تولید اپلیکیشن های بی کیفیت به درآمد ناپایدار برسند و به موفقیت و رضایت مشتریان اهمیتی نمی دهند. داشتن یک اپلیکیشن در اندروید یک دنیای جدید برای محبوبیت شماست. با ریما به محبوبیت خود در دنیای مجازی لبخند بزنید.

IOS

برخی نمونه کار ها

test
ios
ios
mobile

همه اپل را به همه چیز تمام بودن می شناسند و سیستم عامل تلفن های هوشمند و تبلت اپل هم از این ویژگی بهره برده است. iOS یک پلتفرم بسیار جذاب و کامل و مجموعه ای از بهترین هاست. هر محصول اپل نشانه های این شرکت یعنی امنیت و سادگی و قدرت را در خود دارد. بسیاری از مخاطبان شما از سیستم عامل اپل استفاده می کنند. برخی از آنها از گوشی های هوشمند و کم نظیر آیفون خرید می کنند. بعضی دیگر از مردم تبلت های اپل که به آیپد معروف هستند را گرفته اند. به این لیست پلایرهای اپل که نام تجاری آیپاد دارند و ساعت های هوشمند اپل را هم می شود اضافه کرد. گذشتن از اینهمه مشتری بالقوه سخت است. آمارها نشان می دهد که کاربران iOS به نسبت بقیه پلت فرم های تلفن همراه از اپلیکیشن های تلفن همراه خود بیشتر استفاده می کنند و بیشتر اوقات شبانه روز تلفن همراه خود را در دستان خود می گیرند. این جذابیت محصولات اپل باعث شده که شرکت ها بیشتر اوقات شبانه روز در زیر انگشتان مشتریان خود باشند و با داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی اپل برای مشتریان شان٬ کلاس خود را حفظ کنند. یک اپلیکیشن اختصاصی در iOS داشته باشید.

Windows Phone

برخی نمونه کار ها

windows

مایکروسافت غول نرم افزاری دنیا که معرف حضورتان هست. این شرکت یک سیستم عامل هم برای تلفن های هوشمند و تبلت دارد که روز به روز هم جای خود را در دلها بیشتر باز می کند و برای این منظور یک سیستم عامل موبایل ایجاد کرده است. صحبت از ویندوزفون است و مایکروسافت میخواهد به سرعت خود را به اپل و گوگل برساند و انصافا هم خوب کارکرده و با ویندوز فون ثابت کرده توانایی و لیاقت رقابت را دارد. ویندوز مخصوص تلفن های هوشمند روی گوشی های نوکیا قرار میگیرند و این یعنی سهم زیادی از بازار و مخاطبان شما گوشی هایی دارند که اپلیکیشن Windows Phone نیاز خواهند داشت. امکانات ویندوزفون در حال افزایش است و رقابت اصلی در میان سیستم عامل های موبایل بین سیستم عامل های Android گوگل و iOS اپل و Windows Phone مایکروسافت است. مایکروسافت در حال تلاش برای افزایش سهم سیستم عامل تلفن همراه خود در بازار تلفن همراه است. برای مشتریان خود که ویندوزفون سیستم عامل همیشه همراه شان است٬ چه فکری دارید؟ سهم شما در گوشی تلفن همراه دیگران چه قدر است؟

روال انجام کار

چهار گام تا اپلیکیشن اختصاصی شما

برای داشتن یک برنامه اختصاصی کافیست همین چهار گام را با هم طی کنیم
دیدگاه مشتریان
آقای نصری مدیر فناوری اطلاعات سازمان داوطلبان هلال احمر : انصافا تعرفه مناسب و لطفی که نسبت به فعالیت های فرهنگی قائل هستید ، جای تقدیر بسیار دارد
Retina

خدمات پس از فروش

Retina

چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید