...در حال بارگزاری
Retina

رایانش ابری

امروزه خدمات شرکت های کامپیوتری به سمت رایانش ابری مهاجرت کرده است. رایانش ابری یعنی استفاده از خدمات مختلف شرکت های فناور محور با کمک اینترنت که حکم یک ابر را دارد. خدمات رایانش ابری شامل بخش های زیرساخت و بستر و نرم افزار است که هر کدام تنوع خاص خود را دارند. همانطور که ما داخل ابرها را مشاهده نمی کنیم اما از بارش باران لذت می بریم می توان شبکه های کامپیوتری را طوری بازطراحی کرد که مانند یک ابر باشند و کاربران از خدمات آن با لذت استفاده کنند. امروزه بیشتر شرکت های پیشرو خدمات خود را در بستر ابر و رایانش ابری ارایه می دهند. بعنوان مثال در حال حاضر تمام سرویس های ایمیل شرکت های گوگل و یاهو و اپل و مایکروسافت از طریق ابر ارایه می شود. رایانش ابری درمان مشکلات شرکت های کوچک و متوسط است تا با هزینه های بسیار ناچیز از خدماتی که قبلا برایشان بسیار پر هزینه بود بهره ببرند. گروه ریما با استفاده از دانش اساتید دانشگاهی مانند دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه علم و صنعت و تجربه شرکت های بزرگ و پیشرو دنیای شبکه و سابقه بین المللی در ارایه سرویس های ابری در خدمت شماست.

خدمات سازمانی

با استفاده از رایانش ابری در سازمان ها می توان هزینه های مدیریت٬ نگهداری٬ به روزآوری و نوسازی را به حداقل میزان ممکن رساند. از سرویس های ابری مناسب برای پیاده سازی در سازمان ها می توان به سامانه های اتوماسیون اداری ابری٬آنتی ویروس های ابری٬ بایگانی های ابری٬ حسابداری ابری و غیره اشاره کرد.برای ارایه یک محیط پیشرفته ابری آماده ارایه خدمات منحصر به فرد خود هستیم. با ریما در ابرها کار کنید.

سامانه های پیامکی نقش پررنگی در تبلیغات پیدا کرده اند. سامانه پیامکی هوشمند ریما (سپهر) یک سرویس ابری منحصر به فرد است که با امکانات منحصر به فرد خود طرافداران زیادی را به خود جلب کرده است و شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچک برای ارتباط موثر با مخاطبان خود از این سرویس ابری استفاده می کنند. برای اینکه همیشه همراه مخاطبان خود باشید با ریما باشید.

امروزه سیستم های نظرسنجی نقش زیادی در وفادارسازی مخاطبان سازمانها ایفا می کنند. یکی از راه های تبلیغاتی مرتبط با نظرسنجی که امروزه در حال رونق گرفتن است کمپین های عکاسی سلفی است که نیازمند ارایه سرویس های ابری نگهداری تصاویر است. با انواع سیستم های نظرسنجی فرامتنی ریما می توانید مخاطبان خود را به سمت یک ارتباط دوسویه تمام عیار هدایت کنید.

امروزه حجم زیاد تراکنش ها و محتوای بایگانی ها یک معضل فراگیر شده که گریبان بیشتر سازمان ها را گرفته است و حتی گاهی مدیران را به این نتیجه می رساند که گزارش گیری را از روند کار خود حذف کنند. گروه ریما با استفاده از ساختارهای ابری خود می تواند گزارشات هوشمند و سازمان دهی شده و با ساختار دلخواه شما را از پشت میز کار شما در هر لحظه از شبانه روز برای شما و سازمان تان تولید کند.

تجمع دیتا

اگر برای اپلیکیشن های خود و یا سازمان تان نیاز به یک محیط پردازشی قدرتمند چند سروری دارید و نمی خواهید هزینه اضافی برای سخت افزار و مدیریت و نگهداری آن داشته باشید از سرورهای قدرتمند ریما استفاده کنید تا علاوه بر استفاده از یک محیط متن باز که توسط کارشناسان باتجربه ریما نگهداری و مدیریت می شود هزینه های خود را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید و در درازمدت حتی به سود هم برسید.

اگر نیاز به یک سرور اختصاصی برای پردازش حجم محاسبات خود دارید و هزینه کردن را به صرفه نمی دانید بهتر است از سرورهای اختصاصی ابری ریما استفاده کنید تا هم در هزینه صرفه جویی زیادی بکنید و هم در امنیت خیالی آسوده داشته باشید و هم در قدرت محکم قدم بردارید. این یعنی با یک تیر چندین نشان بزنید. کافی است یک سرور اختصاصی برای سازمان و یا شرکت خود داشته باشید تا تمام نیازهای پردازشی تان را برطرف کنید. با ریما با یک تیر چندین نشان بزنید.

حتی اگر هزینه ای برای سخت افزار کرده اید که نمی خواهید نادیده گرفته شود و یا بخشی از سخت افزارتان خوب است و نیازی برای به روزآوری آن نیست٬ می توانید از خدمات ابر انجمنی ابری ریما استفاده کنید تا با به اشتراک گذاری امکانات سخت افزاری خود و مجازی سازی شبکه ای آنها از امکانات ذخیره سازی و محاسبات به صورت انجمنی بهره بگیرید. شاید با یک گل بهار نشود اما گلستان بهار را خواهد آورد. با ریما بهار را به سازمان خود بیاورید.

اگر دچار سردرگمی در راه اندازی سامانه های ابری روی دیتاسنترهای خود هستید و یا در تهیه نقشه راه یا سند مهاجرت به رایانش ابری به مشکل برخورده اید. اگر برای پیاده سازی بین ابر عمومی و ابر خصوصی و ابر انجمنی و ابر ترکیبی نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید٫ و حتی در حین یا پس از پیاده سازی دچار مشکل شده اید می توانید از خدمات مشاوره ای متخصصان و اساتیدی که با ریما همکاری دارند استفاده کنید.

آموزشی

گروه ریما با استفاده از تجربیات متخصصان و اساتید دانشگاه های امیرکبیر و علم و صنعت آماده است تا با برگزاری سمینارهای تخصصی در زمینه رایانش ابری و موضوعات مرتبط با آن این دانش نوین را در میان مدیران و کارشناسان سازمان ها و شرکت های مخاطب پردازش های نوین برگزار نماید. ساختار تجاری و علمی ریما باعث شده تا بهترین روش های استفاده از رایانش ابری را با ساده ترین ساختار به مخاطبان ارایه دهد.

برای داشتن یک تجربه خوب در رایانش ابری نیاز به داشتن متخصصان و مشاوران دوره دیده و کاربلد یک نیاز حیاتی است. اگر سازمان یا شرکت شما نیاز به گذراندن دوره های مرتبط توسط کارشناسان شرکت های بزرگ رایانش ابری و اساتید دانشگاهی دارد و یا حتی به عنوان یک فرد مستقل تمایل به گذراندن دوره های تخصصی دارید تا برای بازار کار بین المللی آماده شوید ما در ریما برای این خواسته شما بهترین ها را دور هم جمع کرده ایم.

یک سازمان رو به جلو در دانش کامپیوتر سازمانی است که به طور مداوم به فکر آموزش متخصصان خود است. اما وقتی صحبت از رایانش ابری می شود یک علامت سوال بزرگ بر روی افکار مدیران سنگینی می کند و آن این است که چه دوره ای و در چه سطحی برای کدام یک از کارکنان کافی ست؟ برای اینکه پاسخ این سوال را برای خودتان راحت کنید بهتر است آن را از افراد تحصیلکرده و باتجربه در این زمینه بپرسید. برای مشاوره و پیدا کردن پاسخ بهتر از گروه ریما سراغ دارید؟

یکی از مباحث پرکاربرد در رایانش ابری استفاده از شبیه سازها به جای هزینه غیر قابل بازگشت است و سرآمد این شبیه سازی ها Cloud Sim است. اما نحوه کار نسبتا پیچیده این محیط باعث گردیده که محققان و متخصصان با ان دردسرهایی داشته باشند. میزبانی از ماشین های مجازی و نحوه تقسیم منابع بین آنها و حتی ایجاد ماشین مجازی در حین شبیه سازی بخشی از سوال هایی است که جواب شان را می توانید از گروه ریما بپرسید.

Retina

خدمات پس از فروش

Retina

چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید