...در حال بارگزاری

رسانه اجتماعی بدون وجود اینترنت و شبکه اجتماعی مجازی بی معنا خواهد شد و در واقع رسانه اجتماعی (سوشیال مدیا) ابزارهای نرم افزاری تحت وبی را می گویند که به کاربران اجازه به اشتراک گذاری، ایجاد یا استفاده از محتوای تولید شده را می دهد و در واقع رسانه اجتماعی بستر یا باعث تشکیل یک شبکه اجتماعی می شوند یا ابزاری است که در یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری محتوا استفاده می شود.

گزارش دادن هوشمند در این صفحات باید به گونه ای باشد که فعالیت اجام شده هر کاربر را به آسانی در اختیار مدیران قرار دهد و همچنین گزارش های ورود و خرج ترافیک ها نیز باید برای مدیر به طور آسانی قابل رویت باشد.

پورتال اینگونه صفحات باید سبک و در عین سبک بودن هم زیبا بشد و هم امنیت بالایی داشته باشد و همچنین دسترسی به بخش های مختلف این شبکه را به آسانی برای کاربر فراهم سازد.

مدیران این گونه شبکه های اجتماعی باید بتوانند با نوآوری های و افزودن امکانات های بروز بتوانند مخاطبین های خود را مدیریت نمایند و حتی بتوانند جذب بیشتری را نیز انجام دهند.و یکی از مهمترین وظایف مدیران برقراری امنیت شبکه های اجتماعی مربوط به خود است.

کاربران شبکه‌های اجتماعی از این قابلیت‌ها و امکانات متنوع به یک میزان و در یک سطح استفاده نمی‌کنند. برخی کاربران اینترنتی در چند شبکه اجتماعی عضو هستند، روزانه به این سایت‌ها سر می‌زنند و اکثر امکانات آنها را به کار می‌گیرند و برخی دیگر ممکن است تنها در یک سایت عضو باشند و هر از چندگاهی تنها به صفحه شخصی خودشان مراجعه کنند.

این سیستم در شبکه های اجتماعی به این منظور ایجاد می شود تا دیگر کاربران به مطالب کاربران دیگر بنابر محتوای مطلب امتیاز خواهد داد.

فروشگاه اینترنتی را می توان پایه و اساس تجارت الکترونیک دانست. یک فروشگاه اینترنتی یا فروشگاه آنلاین یا فروشگاه وبی (WebStore) تشکیل شده از اجزای مختلفی است که همگی با هم می توانند مجموعه ای هماهنگ و روان را خلق کنند تا یک بازدید کننده ، درست مانند یک فروشگاه واقعی ، خود را در میان گزینه های مختلف ببیند و با آزادی انتخاب و کسب اطلاعات کافی ، بتواند محصول مورد نظرش را انتخاب ، خرید و تحویل بگیرد.

داشتن و ایجاد یک کنال رسمی برای شبکه های تخصصی اجتماعی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و با قرار دادن وآپلود فیلم ها می توانند شبکه اجتماعی خود را در اینترنت مطرح کنند.

یکی دیگر از این امکانات این شبکه ها آموزش مجازی یا از راه دور است که با کاهش هزینه ها و افزایش راندمان آموزشی به همراه دارد.

ایجاد تالار های اختصاصی در شبکه های اجتماعی این امکان را به کاربران می دهد تا در زمینه هایی که در آن تخصص دارند به تبادل اطلاعات بپردازند،در ای تالارها هریک به هر موضوعات اختصاصی که علاقه داشته باشد می تواند دسترسی داشته باشد.

یکی از موارد ضروری در کنترل شبکه های اجتماعی نظارت هوشمند است که با این مر می توان از محتوای رد و بدل شده بین کاربران این شبکه ها و همچنین محتوای مطالب قرارداده شده در این شبکه ها نظارت کرد.

وظیفه ی داده کاوی، کاویدن و استخراج از منابع عظیم داده است تا اطلاعات گرانبهایی که در حجم انبوهی از اطلاعات سطحی پنهان شده است را استخراج کند. داده کاوی تصمیمات زیانده را کم می کند: در فضای شفاف نمی توانید احساسی تصمیم بگیرید؛ و با علم به گذشته می دانید کدام تصمیمات زیانده بوده اند.

دیدگاه مشتریان
Retina

خدمات پس از فروش

Retina

چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید