...در حال بارگزاری
عکس طراحی سایت

دپارتمان وب

با گذشت زمان، مزایای واسط های کاربری تحت وب بر واسط های تحت ویندوز برتری یافت و لزوم تبدیل واسط های ویندوزی به وب مشهود گردید. بر این اساس و نیز با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی وب، دپارتمان تخصصی وب ریما تشکیل گردید. این دپارتمان از دانش متخصصین طراحی وب، برنامه نویسان مجرب وب و نیز گرافیست های متبحر، بهره می برد. فعالیت های این دپارتمان شامل موارد زیر می باشد
- تولید و پشتیبانی پورتال های سفارشی جهت سازمان ها و شرکت ها
- تولید و پشتیبانی وب سایت های داینامیک و استاتیک
- ایجاد واسط های کاربری تحت وب جهت نرم افزارهای تولیدی شرکت
- تولید محتوای گرافیکی سفارشی جهت استفاده در وب
از مهمترین ویژگی های بارز این دپارتمان برنامه نویسی بر روی بستر Zend Framework - Backbone.js Bootstrap که همگام با آخرین استاندارد های جهانی می باشد

راهکارهای کسب و کار

برخی نمونه کار ها

iranianclinic
mt
naghsh
hiapp
یی

برای عرضه خدمات یا محصولات نیاز به زیر ساخت مناسب محصولات خود دارید.بسته فروشگاهی ویژه کسانی است که نه تنها به معرفی محصولات خود می پردازند،بلکه امکان خرید و فروش و خدمات پس از فروش را نیز در برنامه کاری خود دارند چون طبق آمار ۶۱ ٪ مردم دنیا پیش از خرید از دنیای واقعی٬ در دنیای مجازی جستجو می کنند. یک فروشگاه اینترنتی متمایز را از ما بخواهید.

به ندرت می توان شرکتی با هویت سازمانی را یافت که یک وبسایت متناسب نداشته باشد. بیش از دو سوم شرکت ها و تجارت های کوچک در دنیا دارای وبسایت هستند و این نتیجه مهارجت به دنیایی مملو از مخاطب و مشتری است. پیشگامان بازارهای تجاری و صاحبان کسب و کارهای نوین بیشتر از این بسته از محصولات گروه ریما برای راه اندازی وب سایت خود استفاده کنند.

یکی از پدیده های جالب وب سایت ها تبادل لینک است که خدماتی متمایز،متفاوت و بسیار کاربردی برای افزایش روز افزون بازدیدکنندگان شماست. چالش اینجاست که تبادل لینک در وبگاه های فارسی بدون کارشناسی است و گاه فقط باعث شلوغی ستون جانبی وب یا همان Sidebar می شود چرا که این کار کاملا سلیقه ای اعمال می شود. در ریما با برنامه و حرفه ای لینکدونی داشته باشید.

راهکارهای تجاری

برخی نمونه کار ها

paintball
versailles
meraj
irandesign
hiapp

هدف باشگاه مشتري، فعال کردن مشتریان و افزایش وفاداري آنها به وسیله ایجاد یک رابطه عاطفی با آنهاست این موضوع در ادبیات بازاریابی به طور کامل مورد قبول واقع شده است که مشتریان بلند مدت نسبت به مشتریان موقتی سودآورتر هستند.

در شبکه اجتماعی مجازی ارتباط افراد و سازمانها یا گروهها رو در رو و بدون واسطه نیست بلکه به ابزاری به نام اینترنت بستگی دارد. اینروزها وقتی صحبت از شبکه اجتماعی در اینترنت می شود در واقع در حال صحبت از نوع مجازی و غیر قابل لمس شبکه ای از ارتباطات انسانی هستیم . همزمان با ظهور شبکه های اجتماعی مجازی اصطلاحات جدیدی مثل رسانه اجتماعی و مهندسی اجتماعی نیز به گوش می خورند .

به عبارت دیگر تجربه ای که در ذهن مشتری حک می شود یکی از قدرتمند ترین فاکتورهایی است که می تواند موجب بازگشت و خرید مجدد مشتری و یا توصیه سازمان از سوی مشتری به سایر اطرافیان او شود.

راهکار های سازمانی

یکی از قابلیتهای ویژه و اساسی پورتال ها، امکان ارتقاء و گسترش بر اساس نیازهای سازمان است یعنی یک پورتال این قابلیت را دارد که شبیه یک مادر بورد پیشرفته کامپیوتر عمل نماید و کلیه بخش ها و امکانات آن با توجه به نیازهای سازمان در طول زمان قابل گسترش و ویژه سازی باشد. بطوریکه قابلیتها و امکانات جدید بصورت برنامه های جانبی و ماژول برای سیستم ساخته شده و قابل راه اندازی بر روی آن باشند. همچنین قابلیت یکپارچه سازی پورتال ( پرتال ) یکی از ویژگیهای اساسی پورتال می باشد که در واقع یک پورتال اطلاعات، اسناد و سرویسهای منابع مختلف را کنار یکدیگر بصورت یکپارچه قرار داده و تحت یک طرح ویژه و امنیتی ارائه می نماید که این ویژگی نه تنها کلیه منابع یک سازمان را به هم پیوند می دهد بلکه اطلاعات و اسناد بین سازمانها و نهادهای مختلف را نیز می تواند بصورت یکپارچه سازماندهی نماید.

داده کاوی یعنی استخراج اطلاعات گرانبها از حجم عظیم معادن داده ها.
داده کاوی دو راهکار مشخص ارائه می کند
ارائه گزارشات مستند برای حل مشکلات کسب و کار شما
ارائه راهکار نرم افزاری با طراحی سیستم پشتیبان تصمیم گیری
داده کاوی تصمیمات زیانده را کم می کند: در فضای شفاف نمی توانید احساسی تصمیم بگیرید؛ و با علم به گذشته می دانید کدام تصمیمات زیانده بوده اند.

اما به طور کلی هوش تجاری به عنوان یک رویکرد جدید در معماری سازمانی مطرح شده است که این معماری بر اساس سرعت در تحلیل اطلاعات به مدیران جهت اتخاذ تصمیمات دقیق و هوشمند کسب و کار در حداقل زمان ممکن کمک می کند. هوش تجاری یک چارچوب کاری شامل فرایندها، ابزار و فناوری های مختلف است که برای تبدیل داده به اطلاعات و اطلاعات به دانش مورد نیاز هستند، که با استفاده از همین دانش مدیران قادر به تصمیم گیری بهتر می شوند و در نتیجه عملکرد سازمان خود را بهبود می بخشند.

برخی نمونه کار ها

social
vorcs.ir
ocm
zeynabkf.ir
asiadl
download.ir
دیدگاه مشتریان
مدیریت بنیاد خیریه زینب کبری : تا کنون از تمامی خدمات ارائه شده توسط ریما کاملا راضی می باشیم . صبر ، حوصله ، دقت و مسئولیت پذیری شما ستودنی است
Retina

خدمات پس از فروش

Retina

چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید