...در حال بارگزاری
Retina

درباره ما

گروه ریما از دی ماه سال 1381 شروع به فعالیت غیر رسمی نمود و در طی ربع قرن فعالیت خود با ارائه خدمات مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات به مشتریان خود با افتخار خدمت نموده است.استفاده از اساتید برتر دانشگاهی باعث گردیده که تجربه افراد تحصیلکرده و نشاط و انرژی فارغ االتحصیلان دانشگاه های مختلف کشور را در کنار هم در ریما شاهد باشیم. اعضای تیم 14 نفره گروه ریما دارای مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و فوق دکترا می باشند و این ویژگی منحصر به فرد باعث تمایز تیم ریما در تجربه و دانش نسبت به معدود شرکت های مشابه در این اندازه و سابقه شده است. تجربه و ایده های نوین دو عنصر تفکیک ناپذیر رشد مداوم هستند و ریما این اصل را به باور عملی رسانده است. ریما با ایجاد راهکارهای نوین برای سازمان ها ، شرکت ها و کسب و کارهای گوناگون ، با گردآوری نیروی انسانی کارآمد ، بر آن است که از ایده های ناب کارکنان جوان ، پویا و ماهر خود ، بستر رشد و پیشرفت مشتریان خوش فکر خود را فراهم کند. چشم انداز ریما ارایه خدمات فناوری اطلاعات به مخاطبان مختلف برای ذکر نام متخصصان ایرانی در جای جای دنیا با احترام مضاعف است.

دپارتمان های ریما

دپارتمان طراحی وب ریما از سال ۸۱ شروع به فعالیت نمود و با گردآوری نیروهای مجرب و جوان در کنار هم توانست سهم قابل توجهی از مشتریان متقاضی طراحی وب سایت حرفه ای را به خود جلب کند. استفاده از آخرین تکنولوژی های امن و سازگار با دستگاه های مختلف باعث گردیده که وب سایت های تولید شده توسط تیم ریما علاوه بر سازگاری کامل با موتورهای جستجو، از دید بیننده تحسین برانگیز باشند و در طول این سالها به نیازهای مشتریان به بهترین شکل پاسخ دهند. دریافت چندین جایزه و لوح تقدیر داخلی و بین المللی حاصل همین پایبندی به اصول حرفه ای در ریما بوده و امیدواریم با ادامه این روند رو به رشد به اعتماد مشتریان مان پاسخ داده و بر این اعتماد بیافزاییم.

دپارتمان طراحی اپلیکیشن موبایل ریما از سال ۹۱ شروع به فعالیت نمود و با حضور فعال و گسترده در میان مخاطبان و برگزاری جشنواره های مختلف موفق به طراحی صدها اپلیکیشن اختصاصی برای مخاطبان خود گردیده است. گروه اولیه برنامه نویسان دپارتمان اپلیکیشن موبایل ریما بر روی تولید اپلیکیشن های موبایل اندرویدی فعال بودند. پس از اضافه شدن تیم طراحی اپلیکیشن های آی او اس و همچنین ویندوزفون، گستره محصولات قابل ارایه تیم طراحی اپلیکیشن ریما کامل شد و پس از همکاری با شرکت های خارجی مرتبط در این زمینه و ورود به بازارهای جهانی با فاصله فنی بسیار زیاد از رقبا، تیم ریما علاوه بر اپلیکیشن های موبایل، توانایی تولید اپلیکیشن های تلویزیون ها و دیگر دستگاه های هوشمند و حتی ساعت های هوشمند را به قابلیت های خود افزوده است. این پیشرفت و گستردگی خدمات باعث گردیده که نیازهای مشتریان ریما بدون نقص رفع شود و تولید اپلیکیشن های سیستم عامل های Android و iOS و Windows Phone در ریما به صورت ساختمند و حرفه ای انجام شود.

دپارتمان شبکه های اجتماعی ریما با هدف تولید شبکه های اجتماعی اختصاصی سازمانی و ملی از سال ۹۱ آغاز به کار نمود و در طی این سالها با پیاده سازی چندین پروژه شبکه اجتماعی سازمانی و خصوصی/تجاری یک گام رو به جلو برای پیشبرد اهداف و چشم اندازهای سازمانها و شرکت های بزرگ و ایده های انحصاری برداشته است. وجه تمایز خدمات ریما در دپارتمان شبکه های اجتماعی، استفاده از دانش روز دنیا در هوش تجاری و داده کاوی و داده سازی است. به طوری که خدمات پس از فروش در دپارتمان شبکه های اجتماعی از جانب مشتریان این نوع محصولات، برگ زرینی است که کلید موفقیت مدیران خوش فکری است که ریما را برای رسیدن به اهداف خود انتخاب کرده اند.

Retina

چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید